Social media marketing

Prowadzenie fanpage Facebook

Dotrzyj do milionów użytkowników w kraju i na świecie dzięki potencjałowi mediów społecznościowych. Oferujemy tworzenie kampanii reklamowych na Facebooku. Prowadzimy konta firmowe na Facebooku i Instagramie.

Marketing na Facebooku

Facebook nie sprzedaje? Obalamy ten mit!

Dzięki naszym kampanią wielu klientów zwiększyło swoją sprzedaż i poznali siłę mediów społecznościowych.

Skupiamy się  na zbudowaniu i dotarciu do określonej grupy docelowej oraz nie zapominamy o remarketingu, czyli dotarciu do osób, które wcześniej odwiedziły Twoją stronę internetową.

Facebook daje mnóstwo możliwości, a my z nich korzystamy. Kampanie reklamowe mają określone cele: konwersja, zasięg, aktywność, ruch na stronie, kontakt. Dzięki temu, że Facebook wie o nas bardzo dużo, możemy precyzyjnie kierować kampanie reklamowe.

Nasi specjaliści zajmą się kompleksowo prowadzeniem profilu firmowego na Facebooku. Obsługujemy wszystkie branże, specjalizujemy się w firmach usługowych tworząc kampanie Facebook lead ads nastawione na pozyskiwanie kontaktów. Zajmij się swoją firmą i jej rozwojem, a prowadzenie konta firmowego na Facebooku zleć specjalistom.

skuteczny marketing na facebooku
zalety reklamy na Facebooku

Poznaj zalety reklamy na Facebooku

Dlaczego warto prowadzić fanpage na Facebooku? Jest wiele powodów!

Zwiększenie sprzedaży

Reklamy płatne na Facebooku REALNIE wpływają na sprzedaż. Nie są to puste słowa. Marketing w mediach społecznościowych jest mierzalny, więc łatwo dowiedzieć się, z jakiego kanału uzyskaliśmy sprzedaż produktu lub usługi.

Budowanie świadomości marki

Prowadzenie fanpage na Facebooku doskonale wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki. Szczególnie dobrze sprawdza to się w przypadku firm lokalnych min. restauracji, wydarzeń, miejsc rozrywkowych.

Kontakt z klientami

Facebook to nie tylko reklama. To doskonały kanał komunikacji z klientami. Internauci coraz częściej korzystają z Facebooka, aby zadawać pytania ofertowe.

Mierzalne szybkie efekty

Zaletą Facebooka jest to, że efekty pojawiają się praktycznie już w pierwszym miesiącu działań. Dodatkowo wszystkie wyniki są mierzalne i łatwo policzyć zwrot z inwestycji.

Elastyczność reklam

Masz branżę sezonową? Dla reklam na Facebooku to nie problem. To Ty decydujesz kiedy włączasz reklamy płatne i jaki budżet przeznaczasz w danym czasie.

Poprowadzimy również Twój profil na Instagramie!

zacznijmy działać!

Masz do nas pytania?

Chcesz rozpocząć współpracę?